(در حال حاضر آبرسانی طلوع با نام جدید آبرسان طلوع بهاررود فعالیت می کند . آدرس سایت جدید: www.atbr.ir )

  دریافت کاتالوگ جدید محصولات (فارسی)

  Download products catalouge (English
آبرسانی طلوع در سال 1375 با کارخانه ای در همدان شروع به فعالیت کرده و سپس در سال 1380 با کارخانه ای نسبتا" وسیع و مجهز در تهران در زمینه تولید اتصالات چدنی ( خاکستری ، داکتیل ) از قبیل سه راهی ، زانو ، تبدیل ( فلنج دار ، بولتد گلند ، تایتون ، ناف فلنج و ساده کلاس دار ) کولار ، ساکت ، ژوئن ژیبولت ( آزبست و پلی اتیلن ) سرویس کلامپ ( کمربند ) ایرانیتی و دو تسمه ، دریچه منهول لولا دار ، دریچه کنترل آب و دیگر اتصالات چدنی در کلاسهای C و D تیپ ( PR-PN ) در فشارهای PN10 و PN16 در اقطار 80 الی 1000 میلیمتر فعالیت خود را ادامه داده است.
هم اکنون با استفاده از امکانات و تکنولوژی روز با تولید سالانه 5500 تن کالاهای با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد ISO و استاندارد شرکت مهندسی بازرگانی تجهیزات نیرو ( ساتکاب ) ( شرکت شیرآلات صنعتی ایران ) زیر نظر وزارت نیرو ، جزء کارخانجات مطرح تولید اتصالات چدنی و داکتیل میباشد.
این شرکت با داشتن کارگاه مدلسازی مستقل در سطح کشور و بهره برداری از تجهیزات پیشرفته کنترلی شامل دستگاه تست هیدرواستاتیک ، متال اسکن و متالوگرافی با کیفیت ترین قطعات را تولید و ارائه می نماید.
کلیه اتصالات تولید شده در کارخانجات طلوع تحت نظارت واحد کنترل کیفی قرار می گیرند. بطور کلی در واحد کنترل کیفی به موارد ذیل توجه می گردد :
1. کنترل مواد اولیه
2. کنترل در مراحل مختلف ریخته گری و قالب گیری
3. انجام آزمایش تست هیدوراستاتیک
4. کنترل در مراحل مختلف ماشین کاری و مونتاژکاری
لازم به ذکر است آبرسانی طلوع در زمینه تولید اتصالات فولادی اعم از صافی ها ، اتصالات قابل پیاده ، اتصالات قابل انبساط ، کوپلینگ جانسون و فلنج های فولادی ، زانو ، سه راهی در فشار کاری PN25 و PN16 و PN10 در اقطار مختلف از سایز 80 تا 2000 میلیمتر فعالیت داشته که با شرکتهای آب و فاضلاب کشور همکاری می نماید.
امیدواریم با تلاش و مساعدت ، بیشتر از همیشه در خدمت صنعت کشور خصوصا" صنعت آب و فاضلاب کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم.

آبرسانی طلوع به حول قوه الهی و با استفاده از تجربیات بدست آمده از سال 1384 ، نسبت به سندبلاست کردن لوله های
فولادی از سایز 3 اینچ به بالا و همچنین رنگ آمیزی آنها ( رنگ اپوکسی بهداشتی ، زینگا و غیره ) در شاخه های 6 و 12 متری با استفاده از دستگاههای ایربلس ( داخل و خارج لوله ) و همچنین با کمک نیروهای مجرب و متخصص و ماهراقدام نموده که مورد تأیید شرکتهای آب و فاضلاب کشور واقع گردیده است .
رنگ آمیزی سطوح داخلی لوله های فولادی ابتدا باید سطح لوله به وسیله ساچمه زنی و یا ماسه پاشی تا درجه تعیین شده کاملا" تمیز کاری گردد و سپس رنگ آمیزی در شرایط مساعد و توسط تجهیزات و به کارگیری افراد مجرب و استادکاران ماهر انجام شده بطوری که سطح رنگ شده ، صاف ، یکدست و بدون شرّه بدست آید . در صورت مجاز بودن رنگ آمیزی در چند لایه ، هر لایه رنگی که اجرا میشود باید قبل از اجرا تا لایه بعدی ، کاملا" خشک شود.سطوح رنگ شده باید از هر لحاظ مورد تأیید خریدار باشد.
پوشش دهی لوله ها با اینگونه رنگها درصنایع آبرسانی به ویژه آب شرب درکارخانه پوشش این واحد قابل انجام میباشد.
از ویژگیهای پوشش داخلی لوله های فولادی اعم از بهداشتی و صنعتی ( اپوکسی دو جزئی) بایستی چسبندگی عالی و مقاومت خوب در سایش و مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی ، انعطاف پذیری مناسب و همچنین قابلیت تحمل شرایط حاد و صنعتی خاص مخصوصا" در مناطق گرمسیری و شرجی را نام برد.
 تولیدات این کارخانه شامل دو گروه می باشد:
 
الف) تولیدات چدنی (خاکستری) و داکتیل از سایز 80 الی 1000 میلیمتر PN16 - PN10

 1. تولید اتصالات لوله های آزبستی کلاس دار

 2. تولید اتصالات بولتد گلندی

 3. تولید اتصالات فلنجدار

 4. تولید اتصالات چدنی جهت لوله های پلی اتیلن از سایز 63 الی 315 میلیمتر شامل سه راهی، فلنج ساکت و کولار

 5. تولید دریچه های سبک و سنگین فاضلابی و انشعاب فاضلاب

 6. تولید قطعات نصب انشعاب شامل : کمربند ، لوله محفظه ، دریچه کنتور، پایه شیر

 7. تولید ژوئن ریبویت جهت لوله های (آزبستی، پلی اتیلن، GRP چدن داکتیل و فولادی)

 8. تولید واشرهای: تخت منجیتدار و لاستیکی - بولتد گلند - تایتون

ب) تولیدات فولادی از سایز 80 الی 2000 میلیمتر PN10 - PN16 - PN25

 1. تولید اتصالات فولادی شامل سه راهی، زانو، تبدیل (ساده و فلنجدار)

 2. تولید اتصالات قابل پیاده کردن و اتصالات قابل انبساط

 3. تولید فلنج های تخت

 4. تولید صافی (سبدی، y شکل - دو سر فلنج ایستاده)


Copyright © 2004 - 2008, All Right Reserved
Powered by: Support System